ایران سایت
خانه / معرفی شرکت

معرفی شرکت

معرفی شرکت

شرکت مهندسی بین المللی طرح گستر نظر به نیاز روزافزونی که در صنعت فولاد کشور احساس می شد به انگیزه انجام فعالیت های مختلف مهندسی و تحقیقاتی در سال 1374 تاسیس گردید و با بکارگیری نیروهای توانمند در اندک زمان علاوه بر طراحی و نظارت پروژه های گوناگون صنعت فولاد ، موفق به گسترش دامنه فعالیت خود در طراحی سایر صنایع ، نظیر صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی ، مواد غذایی ، سرامیک ، نسوز و شیشه گردید که در این راستا شرکت طرح گستر موفق به اخذ گرید 2 در رشته صنعت و معدن و گرید 5 در شاخه تأسیسات و تجهیزات گردید . شرکت مهندسی بین المللی طرح گستر با سرمایه گذاری شرکت  مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان  ( دارای 6 هلدینگ تخصصی و بیش از50 شرکت در زیر مجموعه خود می باشد ) ، با هدف اجرای پروژه های صنعتی بصورت کلید در دست ( E.P.C. ) تشکیل گردیده تا با توجه به توان جمعی اعضاء و داشتن ارتباط مستقیم با شرکت های معتبر اروپایی صاحب تکنولوژی همچون شرکت های DANIELI ایتالیا ،METSO  انگلستان ،MIKROPUL  آلمان ،  PAUL WURTH   لوکزامبورگ  ،  POSCO  کره جنوبی، MANFERROSTAL  آلمان  ، شرکت GREEN FIELD   سوئیس ، شرکت VBM روسیه  و شرکت  BRETON ایتالیا  و  …….   بتواند در خدمت کارفرمایان صنایع کشور ، از قبیل صنایع فولادی و معدنی ، نفت ، گاز و پتروشیمی ، بعنوان همکار و شریکی توانمند و مطمئن خدمت نماید .

با شروع دهه دوم فعالیت شرکت و با عنایت به پتانسیل مهندسی موجود در مجموعه بزرگ احیاء سپاهان و با اتکاء به سوابق اجرایی اعضاء جدید هیات مدیره و همچنین امکان استفاده از شرکت ها و کارگاه های متعدد متعلق به مجموعه احیاء سپاهان که در زمینه ساخت تجهیزات و اجرای پروژه های صنعتی فعالیت دارند و همچنین به پشتوانه توان مالی سهامدار عمده خود (شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان ) و انعقاد چندین تفاهم نامه با شرکتهای توانمند و پیشرو در صنعت کشور ، این شرکت به عنوان عضوی از هلدینگ صنعت و خدمات فنی و مهندسی شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان ، مصمم گردید که به عنوان مشاور و نظارت عالیه در صنایع مختلف به ویژه صنایع فولادی و معدنی ، ورود نموده و با تمام توان در جهت اجرای صحیح و کامل پروژه های اخذ شده تلاش نماید.

لازم به ذکر است این شرکت از سال 1395 در زمینه مشاوره ، نظارت عالیه و کارگاهی پروژه های احداث کارخانه های کنسانتره آهن شرکت معادن سنگ آهن احیا سپاهان در فازهای 1 ، 2 و 3 به ظرفیت 2 میلیون تن در سال و پروژه های زیر ساخت شرکت معادن سنگ آهن احیا سپاهان فعالیت می نماید.

☐ همچنین شرکت مهندسی طرح گستر با تکیه بر تجارب ارزشمند ، بازاریابی صحیح  ، دانش و تخصص موجود در سطوح مختلف سازمانی خود و سایر پتانسیل های  موجود،  موفق به عقد قرارداد در جهت بهره برداری از  فاز 2 کارخانه کنسانتره آهن شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان ، گردید و از تاریخ 01/01/97 به عنوان بهره بردار فاز 2 کارخانه کنسانتره سنگ آهن به ظرفیت 500 هزار تن در سال ، مشغول به خدمت گردید.

☐ شایان ذکر است که پس از اجرای موفقیت آمیز پروژه بهره برداری از کارخانه فاز 2 کنسانتره و رضایت کامل کارفرما محترم (شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان ) ، بهره برداری از هر 3 کارخانه کنسانتره شرکت معادن سنگ آهن احیا سپاهان (فازهای 1 ، 2 و 3) به شرکت مهندسی طرح گستر واگذار گردید . در این خصوص شرکت طرح گستر از آذر ماه 1398 عملیات بهره برداری و تولید در فاز های 1 ، 2 و 3 کنسانتره سنگ آهن با ظرفیت تولید 5/1 میلیون تن را آغاز نموده است . لذا به دلیل گستردگی حجم عملیات قرارداد فوق و همچنین پیچیدگی های فنی بهره برداری از کارخانجات مذکور ، این شرکت با تکمیل نیروی انسانی خود براساس آخرین نیاز های کارفرما ، بلافاصله پس از تحویل پروژه ، اقدامات لازم در خصوص شناسایی نقاط ضعف موجود را به عمل آورد و برنامه ریزی های لازم در خصوص رفع موانع تولید با تشکیل کارگروه های فنی صورت پذیرفت. امید است با تمهیدات انجام شده تا پایان سال 1399 تولید 2 میلیون تن محصول کنسانتره را از کارخانجات فوق شاهد باشیم.


طراحی سایت